сите категории
EN

компанијата Вести

Ти си тука : Дома>Вести>компанијата Вести

Бејлида ја освои титулата „најдобар партнер“ на Milky SOHO

Време: 2013-12-06 Посети: 17

Во последниве денови, „Пофалби конгрес на Млечниот САХО“ се одржуваше во страницата на Млечниот млек СОХО, нашата компанија има среќа да учествува во изградбата на овој проект и ја освои титулата „најдобар партнер“. Јас сум многу горд за вработениот во Бејлида, твојата напорна работа е што го создаде ова архитектонско чудо.