сите категории
EN

компанијата Вести

Ти си тука : Дома>Вести>компанијата Вести

Бејлида гради „Таншан третиот простор“ GFRC Wallиден панел

Време: 2013-12-09 Посети: 11

Проектот лоциран во градот Тангшан, со површина од 12000м2. Овој дизајн е генијален, дислокациски стерео структура, голем распон, конзолна плоча со плочки на балкон.